Kredi Kartım Nerede


Kredi Kartım Nerede
Kredi Kartım Nerede

Yeni bir kredi kartı başvurusu yaptıysanız eğer sabırsızlıkla kredi kartım nerede, banka kartım ne zaman gelir sorusuna yanıt arıyorsunuzdur. İnternetten, şubeden ya da sms ile kredi kartı başvurusu yapmış olmanız farketmeksiniz kredi kart başvuru sonucu cep telefonunuza mesajla gelecektir. Bu adımdan sonra yapılacak olan ise kredi kartınızın adresinize ulaşmasının sağlanması.

Bireysel ya da şirket üzerinden kredi kartı başvurusu yapmış olun farketmeksizin kredi kartları bankaların çalıştıkları kuryeler tarafından adresinize teslim edilmektedir. Bu kuryeler aynı zamanda kredi kartı sözleşmesini de yanlarında getirip sizin imzalamanız gereken alanları belirtir ve imza karşılığında yeni kredi kartınıza kavuşmuş olursunuz.

Kredi Kartım Ne Zaman Gelir ?

Bankalara yapmış olduğunuz kredi kartı başvurularında eğer kredi notunuz ve diğer finansal sicilinizde problem bulunmuyorsa kart başvurusunun sonucu cep telefonunuza kısa mesajla iletildikten sonra 1 ila 4 hafta içinde bankanın anlaşmalı olduğu özel kurye tarafından size ulaştırılmaktadır. Kredi kartı sonucunu öğrenmek için gelen mesajı beklemeniz ya da bankanın müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Kredi Kartını Hangi Kurye Getirir ?

Başvurunuz sonucunda onaylanan kredi kartınızı hangi kuryenin getireceğini öğrenmenin en iyi yolu bankanız ile görüşmektir. Genellikle muhitinizin yakınında bulunan bir kuryeye teslim edilen kredi kartları size en kısa sürede teslim edilmektedir.

Kredi kartı teslim süresi bankalara göre değişiklik göstermektedir. Akbank axess kredi kartı ve bankamatik kartları, Denizbank kredi kartı, İş Bankası maximum kredi kartı ve banka kartı, İng Bank Bonus, Garanti Bankası Bonus, Yapı Kredi Bankası World kart, Finansbank Cardfinans, TEB bonus kredi kartı teslimatları banka tarafından kartın bastırılmasının ardından kuryeye verilir ve 2 hafta içerisinde size teslim edilir.

Bazı bankalar ise kredi kartlarının onay süreci hızlı olduğu için şubeden kredi kartı başvurularında kartlarınız onay almasının ardından size teslim edilir. Kuveyttürk bankası şubelerinden bu işlem yapılabilmektedir.

Almak istediğiniz kredi kartına aidat ödemek istemiyorsanız bazı bankaların sunmuş olduğu aidatsız kredi kartları da bulunmaktadır. Aidatsız kredi kartının mimarlarından Enpara kredi kartı bunlardan biri olmakla birlikte Kuveyt Türk kredi kartı, iş bankası aidatsız maximum kredi kartı da bu alternatifler arasında yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*