Kredi Kartı Başvurusu


Kredi Kartı Başvurusu
Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterisi olmanın adımlarından biri olan kredi kartı sahibi olmak için hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı limiti ve başvuru hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Günümüzde kredi kartı sahibi olmak, nakit para taşımaktan daha avantajlı hale geldi. Kredi kartı başvurusu ise bazı zamanlarda kredi notu düşük olanlar için zor bir süreç olsa da kredi notu düşük olanlara kredi kartı veren bankalarda yok değil. Özellikle taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanmak ve internet üzerinden alışveriş yapmak için kredi kartı bir zorunluluk olarak duruyor. Bu yazımızda sizlere online kredi kartı başvurusu nasıl gerçekleştirilir detaylı bir şekilde paylaşacağız.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Öncelikle kredi kartı başvurusu yapmadan findeks kredi notunuzun ne olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Buradaki kredi notu sorgulama başlıklı konumuzdan kredi notunu öğrenmek isteyenler ayrıntılarıyla bu bilgiye sahip olabilirler. Findeks banka puanı sayesinde kredi kart başvuru işleminizin onaylanıp onaylanmayacağını öğrenmek daha kolay olacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise kart başvurunuz reddedilebilir ya da düşük limitli kredi kartı alabilirsiniz. Şayet yüksek banka kredi notunuz varsa limiti yüksek kredi kartı sahibi olma ihtimaliniz artacaktır.

SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu; Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, TEB, QNB Finansbank, Fibabank, İş Bankası, Denizbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, ING Bank ve diğer tüm bankalarda benzer prosedürlere sahiptir. Yapmanız gereken ise bankaların iletişim numaralarını aramak, sms ile kredi kartı başvurusu yapmak ya da online kredi kart başvuru işlemini gerçekleştirmektir.

Telefonla Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru ile ilgili örnek vermek gerekirse; Akbank kredi kart başvurusu için internet sitesine giriş yaptıktan sonra bireysel bankacılık bölümündeki kredi kartı ya da banka kartı sahibi olmak istiyorum bölümüne girmeniz ve ardından hangi kredi kartı türünün size uygun olduğunu seçmeniz istenmektedir. Ayrıca Visa ve Mastercard özellikli kredi kartınızı da seçebilirsiniz. Örneğin alışveriş ağırlıklı akbank kredi kartı başvurusu yapacaksanız menüden seçtikten sonra başvuru alanına girip açılan ekranda tc kimlik numarası, telefon numarası ve aylık gelirinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Kredi kartı başvuru sonucunu aylık kazancınızın etkileyeceğini unutmayın. Aylık kazancınızı belirttikten sonra sizden iş adresi ve diğer bilgiler istenecektir. Gerekli görülmesi halinde işyerinizden teyit alınabileceğini unutmayın.

Diğer bir çok banka gibi iş bankası kredi kartı başvuru yapmak için de yine online işlemleri kullanabilir, tc kimlik no ile kredi kartı alabilir ya da mesajla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*